Scoala Auto Alexandria - Scoala de soferi Alexandria

La Scoala de soferi Alexandria, pregatim cursanti la categoria B, urmand ca in viitorul apropiat sa putem pregati cursanti la categoriile C si E.

La Scoala Auto Alexandria, acordam intotdeauna o atentie deosebita pregatirii dumneavostra din toate punctele de vedere. Punem intotdeauna clientii pe primul loc, oferind un program flexibil in vederea pregatirii teoretice si practice precum si sprijin in intocmirea dosarului in vederea examinarii.

Instructorii nostri sunt foarte bine pregatiti pentru a va ajuta sa deprindeti cunostintele practice necesare.

Va intampinam exact cu ceea ce dumneavoastra cautati, prin personalul de instruire bine selectat , bine instruiti fiind testati in permanenta.

Scoala noastra are ca principal obiectiv furnizarea unor servicii de calitate in privinta instruirii practice si teoretice pentru obtinerea permisului de conducere.

Experienta acumulata reprezinta garantia unei pregatiri temeinice. Venim in sprijinul clientilor cu autoturisme similare cu cele pe care le vor conduce dupa obtinerea permisului sau cat mai apropiate de autoturismele care vor fi conduse de acestia. Efectuam si ore de conducere pentru cei care au facut o pauza de conducere.

Ceea ce ne recomanda:

• multi ani de experienta ca scoala de soferi;
  • instructori auto cu experienta o experienta vasta in domeniu;
  • inalt profesionalism; sala de curs dotata cu tehnica moderna;
  • autoturisme performante;
  • reduceri pentru elevi si studenti;
  • competitive preturi si plata in rate.

Alegeti cu toata increderea Scoala de soferi Scoala Auto Alexandria pentru o instruire de calitate, la inalte standarde.

Dosarul de examinare este necesar sa cuprinda:

•  Copia documentului de identitate;
  •  Fotografie tip Permis de Conducere;
  •  Dosar cu sina;
  •  Certificatul de cazier judiciar, in termenul de valabilitate;
  •  Chitanta de la primarie pentru categoria de scolarizare dorita;
  •  Chitanta de la CEC sau BCR de 50 lei pentru permis;
  •  Fisa medicala.

Dacă sunteţi cetăţean străin trebuie sa detineti urmatoarele acte:

• Document care să ateste stabilirea domiciliului  în România

Dupa terminarea cursurilor, veti fi testat atat teoretic cat si practic de catre instructorii nostrii pentru a va putea ajuta sa obtineti un rezultat pe masura asteptarilor dumneavoastra la examenul pentru pemis auto.

Galerie Scoala Auto Alexandria