Scoala Auto Dragasani - Scoala de soferi Radcris Auto

Scoala de soferi DragasaniScoala de soferi Radcris Auto Dragasani a luat nastere cu scopul principal de a oferi bune servicii pentru incepatorii in domeniul auto din Dragasani. Compania noastra dispune de o flota diversificata de masini, iar pe scaunul din dreapta vor sta intotdeauna instructori care vor da dovada de rabdare, intelegere si bunavointa fata de incepatorul de la volan.

Scoala noastra va ofera cursuri de pregatire in vederea obtinerii permisului auto la urmatoarele categorii : B, C si CE.

Politica scolii noastre auto este sa stimuleze cursantii pentru pregatirea teoretica si practica , avand in dotare aparatura de ultima generatie. Prin aceasta se urmareste cresterea nivelului de pregatire asigurand viitorilor conducatori auto o pregatire corespunzatoare pentru a putea face fata conditiilor din traficul de astazi.

Scoala noastra auto verifica constant daca produsele si serviciile oferite aduc satisfactii beneficiarilor, daca sunt perfect adaptate profilului acestora, daca raspund fidel cerintelor si asteptarilor lor. Toti angajatii nostri sunt orientati spre rezultate si actioneaza decisiv pentru a le obtine.

Facilitati oferite de scoala noastra auto:

•  Instructori profesionisti;
  •  Sala de curs cu dotari de specialitate;
  •  Autoturisme performante
  •  Reduceri pentru elevi si studenti;
  •  Cele mai competitive preturi si plata in rate;
  •  Posibilitatea cursantilor de a procura materiale didactice de curs, direct de la sediul scolii;
  •  Intocmirea tuturor actelor necesare in cadrul scolii;

scoala auto Radcris Auto

Actele necesare inscrierii in cadrul scolii noastre:

• Cererea tip
  • Avizul psihologic – valabil 1 an
  • Fisa medicala auto – valabila 1 an
  • Certificat de cazier judiciar
  • Copie dupa B.I./C.I.
  • Chitanta de plata a taxei de examinare
  • Chitanta pentru taxa permis auto - CEC
  • Fotografie tip CI
  • Fisa de scolarizare
  • Un dosar plic
  • Copie dupa permisul de conducere(dupa caz)

instructor auto Dragasani

Profesionalismul nostru se remarca cu usurinta prin rezultatele pe care le obtinem in pregatirea viitorilor conducatori auto, cu un procentaj ce ne situeaza in topul scolilor de profil din judet. Profesionalismul si vasta experienta în domeniu a personalului face ca nu numai procentajul la obtinerea permisului sa ne situeze in topul scolilor de soferi cat mai ales calitatea serviciilor oferite, cu personal bine pregatit, motivat si orientat catre client.

Localizare Scoala de soferi Radcris Auto
Galerie Scoala Auto Dragasani